به گزارش افکارنیوز،

علی لطیفی در خصوص بازیاستقلال مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:اتفاقاتی رخ داد تا باعث شود استقلال به حاشیه برود و به نظرم اخراج شفر و جانشینی مجیدی به جای او باعث شد تا این حواشی بیشتر به چشم بیاید. شرایط استقلال با باخت مقابل الهلال بغرنج شد و به نوعی شفر نتوانست پس از این موضوع تیم را جمع و جور کند. او مرد روز‌های سخت نبود هر چند که اخراج شفر در این مقطع کار قشنگی نبود. حتی مورینیو هم برای چهار بازی نمی‌تواند استقلال را دچار تغییر و تحول کند.

وی ادامه داد: شاید فرهاد مجیدی در دوران بازیگری از تجربه بالایی برخوردار بوده باشد، اما در بخش فنی مربیگری بسیار بی‌تجربه است و همین می‌تواند برای او مشکل ساز شود.

لطیفی در مورد بازی استقلال مقابل صنعت نفت ‌آبادان هم گفت: بازی با صنعت نفت‌آبادان یک دیدار سخت است، چون این تیم سخت گل می‌خورد و به هیچ تیمی هم باج نمی‌دهد. به عنوان کسی که فرهاد مجیدی را دوست دارم، باید بگویم چون وقتی در استقلال بازی می‌کرد و از حمایت همه جانبه هواداران هم برخوردار بود اتفاقات دست به دست هم داد تا سرمربی استقلال شود.‌ ای کاش او در این مقطع سرمربی استقلال نمی‌شد و در زمان بهتری سرمربیگری این تیم را قبول می‌کرد.