به گزارش افکارنیوز،

سیامک نعمتی یکی از بازیکنانی است که با پرسپولیس قرارداد دارد و در لیگ برتر نوزدهم هم برای این تیم توپ خواهد زد. هر چند که هنوز سرمربی پرسپولیس به طور رسمی مشخص نشده است، اما پرسپولیسی‌ها بی کار ننشستند و دارند تمرینات خودشان را زیر نظر کریم باقری انجام می‌دهند. تمریناتی با نشاط که خیلی از بازیکنان از آن راضی هستند. خبرنگار جی پلاس از سیامک نعمتی درباره وضعیت خودش و شرایط این روز‌های پرسپولیس سوال کرده که در ادامه می‌خوانید.

* فصل آینده را قطعا در پرسپولیس هستی دیگر، درست است؟

صحبت‌های نهایی را انجام دادیم و توافق کردیم. همه چیز به خوبی پیش می‌رود. نمی‌توانستم در این شرایط پرسپولیس را ترک کنم. از سوی دیگر پرسپولیس نیز به همه بازیکنانش نیاز داشت تا در فصل آینده هم در لیست تیم‌هایی که برای کسب قهرمانی، تلاش می‌کنند، باقی بماند. به همین علت من هم وقتی پیشنهاد باشگاه به دستم رسید خیلی زود خودم را به دفتر پرسپولیس رساندم و مذاکرات را برای توافق نهایی آغاز کردیم. دوست دارم در فصل آینده هم در پرسپولیس بمانم و کار خودم را ادامه بدهم.

* تیم شما اسکلت خودش را حفظ کرده. با سایر بازیکنان که حرف می‌زنیم همه از تکرار قهرمانی (چهارمین قهرمانی) حرف می‌زنند. نظر تو چیست؟

تیمی که در فصل گذشته و فصل قبل از آن، به قهرمانی رسید بود اسکلت مستحکمی داشت. این اسکلت تیم برای لیگ نوزدهم نیز با همین شکل و شمایل باقی می‌ماند. البته دیگر برانکو را در اختیار نداریم و نمی‌توانیم زیر نظر او کارمان را دنبال کنیم، ولی ما پرسپولیس هستیم و از اتفاقات هراسی نداریم. هواداران هم مطمئناً به کمک ما می‌آیند و به این زودی پرسپولیس را رها نمی‌کنند. آن‌ها می‌دانند در چه شرایطی قرار داریم و من مطمئن هستم با شروع فصل، حمایت‌ها چند برابر می‌شود، چون اگر پرسپولیس ضربه بخورد، همه ما ضرر می‌کنیم. با این حساب نباید بگذاریم پرسپولیس تضعیف شود.

* فکر می‌کنم در این شرایط پرسپولیس بیشتر از هر چیز دیگری نیاز به آرامش روحی و روانی دارد.

قبل از شروع فصل باید در بالاترین شرایط روحی و فیزیکی خودمان قرار بگیریم و به سمت کسب قهرمانی‌های جدید برویم. دو قهرمانی در فصل گذشته به همه ما کمک کرد تا تیم خوب و پرامیدی داشته باشیم. البته در فصل بعد و ادامه راه، برانکو همراه مان نیست، ولی نباید پرسپولیس را رها کنیم. برانکو کاری کرد تا خاطرات بد گذشته از ذهن هواداران پاک شده و از این به بعد دل مان برایش تنگ شود، ولی احساس من می‌گوید پرسپولیس با برانکو یا بدون برانکو نیز باید با تمام قدرت خود به سمت قهرمانی حرکت کند.

* نگفتی، قهرمان می‌شوید؟

ما در فصل آینده نیز بهترین جایگاه لیگ و جام حذفی را می‌خواهیم و از این رو، مطمئنم با قدرت زیادی وارد مسابقات خواهیم شد و امیدواریم در لیگ برتر نیز چهارمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس را تجربه کنیم.