به گزارش افکارنیوز،

مسلم آقاجان‌زاده تهیه کننده سریال تلویزیونی « محله گل و بلبل » گفت: سری جدید «محله گل و بلبل» ۱۰۰ قسمت دارد که ۸۰ قسمت آن روزانه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما پخش شده و ۲۰ قسمت دیگر نیز آماده پخش داریم که در روز‌های آینده روی آنتن رسانه ملی خواهد رفت.

وی ادامه داد: قصه اصلی فصل سوم «محله گل و بلبل» در مورد ملکه سایه‌ها و ماجرا‌های حواشی آن بود که در قسمت‌های پایانی داستان، نتیجه گیری و تعیین و تکلیف شخصیت‌ها صورت می‌گیرد، در طول این ۲۰ قسمت یک سری بازیگران جدید به همراه اتفاقاتی جدید وارد «محله گل و بلبل» می‌شوند که قطعا برای مخاطبان جذاب خواهد بود.

آقاجان‌زاده تصریح کرد: تمام تلاشمان را کردیم تا «محله گل و بلبل» در قسمت‌های پایانی با کیفیت و تنوع بالا در و اوج به پایان برسد و با افت مواجه نشود تا مخاطبان نیز از ما رضایت داشته باشند.

تهیه کنند سریال «محله گل و بلبل» افزود: فعلا تصمیمی برای ساخت سری جدید «محله گل و بلبل» به هیچ عنوان نداریم و بعید هم می‌دانم که اصلا بخواهیم چنین تصمیمی بگیریم.

وی درباره بازخورد‌هایی که از مخاطبان این مجموعه گرفته شده است بیان کرد: خدا را شکر تا این لحظه بازخورد‌هایی که از مخاطبان «محله گل و بلبل» گرفتیم عالی بوده است به ویژه در فصل سوم استقبال بیشتری را شاهد بودیم.

آقاجان‌زاده درباره اینکه آیا در حوزه ساخت فیلم‌های سینمای کودک و نوجوان این روز‌ها موفق عمل می‌شود یا خیر اظهار کرد: نه متاسفانه عملکرددرستی در خصوص ساخت و پرداخت به موضوع کودکو نوجوان در سینما وجود ندارد بلکه ضعف‌های زیادی وجود دارد.

تهیه کنند سریال «محله گل و بلبل» تصریح کرد: مشکل بودجه در ساخت فیلم و یا برنامه‌های تلویزیونی کودک و نوجوان یکی از دلایل اصلی نبود پیشرفت در ساخت آثار در این ژانر است و مسئولین فرهنگی فقط می‌گویند که از کار کودک و نوجوان حمایت می‌کنند، اما به مرحله عمل که می‌رسد هیچ حمایتی نکرده و برنامه‌ای برای بهبود این ژانر از عرصه تصویر ندارند.

آقاجان‌زاده خاطرنشان کرد: نسل امروز کودک با نسل‌های گذشته از هر نظر تفاوت دارد و هر گونه برنامه و یا فیلمی در حوزه کودک و نوجوان نمی‌تواند این قشر باهوش را راضی نگاه دارد، من معتقدم باید گروهی از حرفه‌ای‌های قدیمی و گروهی از نواندیشان جدید در حوزه فیلم و سریال کودک و نوجوان را جمع کرد تا بتوان کاری باب سلیقه کودک و نوجوان امروز تهیه کرد تا دوباره بتوانیم در زمینه برنامه سازی و سینمای کودک و نوجوان موفق عمل کنیم.