به گزارش افکارنیوز،

 مجید خانی با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید و ضرورت همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با تولید کنندگان و صنعتگران گفت: با توجه به دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت نیرو جهت مدیریت مصرف برق، علاقمند هستیم با یاری مشترکان و جلب مشارکت آنها در طرح‌های تشویقی، با تعامل مشترک میزان مصرف را در تابستان مدیریت نمائیم.

مدیر اداره برق قرچک ادامه داد: در جهت رفاه حال مشترکین و تأمین برق پایدار برای همگان در تابستان، طرح‌هایی با عناوین ذخیره عملیاتی، طرح کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار، طرح تعمیرات و تعطیلات سالیانه و تعیین ساعات کار برنامه ریزی شده؛ پیشنهاد شده است و انتظار می‌رود صاحبان صنایع با انتخاب یکی از طرح‌ها بر اساس شرایط واحد تولید خود، با امضای تفاهنامه در این طرح‌ها مشارکت نمایند.

وی تصریح کرد: این امر سبب خواهد شد تا واحدهای تولیدی علاوه بر بهره مندی از پاداش مربوطه، در جهت کاهش مصرف برق در ساعات اوج مصرف و جلوگیری از آسیب احتمالی ناشی از فشار به شبکه و تأسیسات برقی اقدام نمایند.

مدیر منطقه برق قرچک با اشاره به عقد تفاهم نامه با مشترکان بخش‌های مختلف به میزان ۲۶ مگاوات اظهار امیدواری کرد: صاحبان صنایع صنعتی این شهر نیز همچون سایر شهرک‌های صنعتی استان در این طرح‌های ملی مشارکت نمایند.