به گزارش افکارنیوز،

نیرو‌های مشترک یمنی ۱۷ مرکز نظامی عربستان سعودی را در عسیر و جیزان در جنوب این کشور به تسلط خود درآوردند. این مراکز پس از حمله گسترده به مواضع نظامیان سعودی که به کشته و زخمی شدن شماری از آن‌ها منجر شد، به کنترل نیرو‌های یمنی درآمد.

نیرو‌های یمنی همچنین شماری از نظامیان سعودی را به اسارت درآوردند و مقادیری سلاح و مهمات آن‌ها را به غنیمت گرفتند که در میان آنها، موشک‌های ضد زره نیز دیده می‌شود. نیرو‌های یمنی یک فروند موشک زلزال ۱ را نیز به مواضع مزدوران در حجه شلیک کردند که به کشته و زخمی شدن شماری از آن‌ها انجامید.

فادی السید، گزارشگر العالم در گزارشی با اشاره به تسلط نیرو‌های یمنی بر ۱۷ مرکز نظامی سعودی‌ها در عسیر و نجران، همراه با پخش تصاویری از درگیری‌ها افزود: نیرو‌های سعودی در درگیری با نیرو‌های یمنی وادار به فرار شدند. اجساد شماری از کشته‌های آن‌ها در مناطق درگیری روی زمین افتاده است. ستاد تبلیغات جنگ یمننیز تصاویری از خودرو‌های نظامی سعودی‌ها که در درگیری با نیرو‌های یمنی هدف قرار گرفته و به آتش کشیده شده است، پخش کرد. در تصاویر ستاد تبلیغات جنگ یمن شدت درگیری‌ها بین طرفین به خوبی قابل مشاهده است.

گزارشگر ادامه داد: درگیری‌های شدید بین طرفین به جیزان نیز کشیده شد و به سیطره نیرو‌های یمنی بر سه موضع نیرو‌های سعودی شرق جبل الدود منجر شد. در تصاویر ستاد تبلیغات جنگ یمن، نظامیان و مزدوران سعودی در حال فرار دیده می‌شوند.