به گزارش افکارنیوز،

آرش برهانی در این باره می گوید: مالیاتی که در سال ۹۰ و ۹۱ نصیب من شد هنوز دست از سر من برنمی‌دارد و من بسیار دردسر کشیده ام. نمی دانم چرا این موضوع همان زمان حل نشد و من حالا حق هیچ فعالیتی را ندارم.

وی ادامه داد: با حکم اداره مالیات من ممنوع الفعالیت شده ام، حق هیچ فعالیتی را ندارم و نه حق خرید چیزی را دارم و نه می‌توانم چیزی بفروشم و واقعا اعصابم بسیار از این موضوع خرد شده است. بابت پولی که نگرفته ام برای من مالیات تعیین کرده‌اند و من به دردسر بزرگی افتاده ام. حتی نمیتوانم یک دوچرخه برای خودم بخرم و این موضوع من را حسابی به هم ریخته است. چند روز است که در اداره مالیات در رفت و آمد هستم تا شاید بتوانم این مشکل را حل کنم.

مهاجم سابق استقلال در پایان گفت: زمانی که با آقای فتحی برای مطالبات به توافق رسیدم قرار شد ایشان مالیات من را پرداخت کند اما این اتفاق نیفتاده است و من بابت این موضوع بسیار ناراحتم چون در حال حاضر هیچ فعالیتی نمی توانم بکنم و حتی اداره مالیات بابت پولی که نگرفته‌ام من را ممنوع الفعالیت کرده است. امیدوارم این مشکل حل شود تا من بتوانم کارهایم را انجام دهم چون در حال حاضر به مشکل بزرگی برخورده ام.