به گزارش افکارنیوز،

محمد حیدری دبیر اجرایی نخستین کنفرانس ملی علوم‌شناختی و رسانه از اعطای 2 امتیاز بازآموزی توسط سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور به شرکت کنندگان در این کنفرانس خبر داد و گفت: این کنفرانس ملی توسط خبرگزاری فارس در مهرماه سال جاری در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: محورهای اصلی کنفرانس، فلسفه ذهن و رسانه، زبان‌شناسی شناختی و رسانه، علوم اعصاب و رسانه، هوش مصنوعی و رسانه، علوم‌تصمیم و رسانه، روان‌شناسی شناختی و رسانه، جامعه‌شناسی شناختی و رسانه، اقتصادِ شناختی و رسانه، بازاریابی شناختی و رسانه، تربیت فردی و رسانه و سیاستگذاری عمومی و رسانه است.

دبیر اجرایی نخستین کنفرانس ملی علوم‌شناختی و رسانه با بیان اینکه ۲ امتیاز بازآموزی از سوی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور برای شرکت‌کنندگان در این کنفرانس در نظر گرفته شده است، گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی با اهدای گواهی‌نامه‌های معتبر، انتشار مقالات پذیرفته‌شده در مجلات برتر و اهدای جوایز نفیس به مقالات برگزیده در این حوزه از جمله اقدامات این کنفرانس است.   

این مدرس دانشگاه در ادامه یادآور شد:حمیدرضا پوراعتماد، باقر ساروخانی، عزت‌الله ضرغامی و  عطا الله رفیعی‌آتانی سخنرانان کلیدی این کنفرانس هستند.

حیدری تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال مقالات، تا اواسط شهریورماه سال جاری است و نتایج داوری در اوایل مهرماه اعلام می‌شود.  علاقمندان می‌توانند مقالات خود را به نشانی وب‌گاه www.fnccsm.com ارسال کنند.

دبیر اجرایی نخستین کنفرانس ملی علوم‌شناختی و رسانه خاطر نشان کرد: تاکنون دانشگاه‌های مطرح کشور، پژوهشگاه‌ها و انجمن های علمی زیادی برای شرکت در نخستین کنفرانس ملی علوم‌شناختی و رسانه اعلام همکاری کرده‌اند.