به گزارش افکارنیوز،

احمد سالک با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب در خصوص مواجه با برجام ، گفت: طبق قانون اساسی ولی امر مسلمین فصل الخطاب همه محسوب می شود از این رو تبیین سیاست های مختلف بر عهده ایشان است. می توان اذعان کرد سخنان رهبر انقلاب در مورد برجام همانند یک کتاب مفصل است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر انقلاب چندی پیش به دسیسه های آمریکایی ها علیه کشورمان اشاره کردند، اظهار کرد: در واقع آمریکایی ها قدرت نفوذ ایران در منطقه و قدرت بازدارندگی دفاعی‌مان را مشاهده می کنند لذا نگران آینده خودشان هستند.

وی با اشاره به اینکه وقتی رییس جمهور ایالات متحده تلفن مشخصی را برای ایجاد ارتباط بین ایران و کاخ سفید قرار می دهد نشان از ضعف و درماندگی است، ادامه داد: بر این اساس مشاهده می شود که رهبر انقلاب با اتکا بر اطلاعات به دست آمده تاکید می کنند انجام مذاکرات برای ایران همانند سم است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اگر در مقابل آمریکایی ها یک قدم کوتاه بیاییم، آنها ده قدم جلو خواهند آمد، تصریح کرد: این مهم در حالیست که ورود ناوهای ایالات متحده به منطقه بر اساس اجرای سیاست ارعاب است زیرا ژنرال های آمریکایی به خوبی می دانند اگر اقدامی را در منطقه شروع کنند، پایان دهنده به آن نخواهند بود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین همانطور که مشاهده می شود دولتمردان کاخ سفید درصدد تغییر سیاست هایشان هستند و صحبت هایی از عدم علاقه مندی آنها به جنگ به گوش می رسد.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با اشاره به اقدامات خبیثانه امریکا افزودند: گزینه قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت در همه زمینه هاست، چرا که مذاکره با دولت کنونی امریکا سمّ مضاعف است، البته جنگی نخواهد شد بلکه برخورد، برخورد اراده هاست و در این زمینه، اراده ملت ایران و نظام اسلامی قوی تر از دشمن است و به فضل الهی این بار هم پیروز خواهیم شد.